![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kaktus316 | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Jan 7, 2009
|

| 95 | American Pie (1999) - Jan 07, 2009 |
| 60 | Basic (2003) - Jan 07, 2009 |
| 95 | Dances with Wolves (1990) - Jan 07, 2009 |
| 82 | The Incredibles (2004) - Jan 07, 2009 |
| 75 | The Matrix Reloaded (2003) - Jan 07, 2009 |
| 70 | Mission: Impossible (1996) - Jan 07, 2009 |
| 86 | The Negotiator (1998) - Jan 07, 2009 |
| 84 | Scream 3 (2000) - Jan 07, 2009 |
| 93 | The Sixth Sense (1999) - Jan 07, 2009 |
| 77 | Underworld (2003) - Jan 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |