![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kaleah12 | |
![]() |
Movie Buff - 117 Films Ranked
Member Since: Oct 30, 2010
|

| 85 | The Departed (2006) - May 12, 2012 |
| 65 | Doomsday (2008) - May 11, 2012 |
| 85 | Hotel Rwanda (2004) - May 11, 2012 |
| 70 | The Merchant of Venice (2004) - May 11, 2012 |
| 65 | Cellular (2004) - May 07, 2012 |
| 40 | Push (2009) - May 07, 2012 |
| 85 | Captain America: The First Avenger (2011) - May 07, 2012 |
| 70 | Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - May 07, 2012 |
| 45 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - May 07, 2012 |
| 20 | Jurassic Park III (2001) - May 07, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |