kaley

kaley
Movie Buff - 248 Film Ratings
Member Since: 05 Sep 2007
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 61% Zodiac (2007) - Rated 15 Dec 2007
85 61% The Golden Compass (2007) - Rated 15 Dec 2007
85 61% Blades of Glory (2007) - Rated 20 Oct 2007
80 35% 28 Days Later (2002) - Rated 10 Oct 2007
87 81% The Good Shepherd (2006) - Rated 12 Sep 2007
67 8% Being John Malkovich (1999) - Rated 12 Sep 2007
70 11% 8MM (1999) - Rated 12 Sep 2007
75 18% Thumbsucker (2005) - Rated 12 Sep 2007
87 81% Scarface (1983) - Rated 12 Sep 2007
80 35% My Super Ex-Girlfriend (2006) - Rated 12 Sep 2007