![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kalia | |
![]() |
Movie Buff - 161 Films Ranked
Member Since: Apr 9, 2010
Location: USA
|

| 65 | Live Free or Die Hard (2007) - Apr 09, 2010 |
| 85 | Blade Runner (1982) - Apr 09, 2010 |
| 40 | Pretty Woman (1990) - Apr 09, 2010 |
| 90 | Super Size Me (2004) - Apr 09, 2010 |
| 85 | Grosse Pointe Blank (1997) - Apr 09, 2010 |
| 80 | The Blues Brothers (1980) - Apr 09, 2010 |
| 85 | The Producers (1968) - Apr 09, 2010 |
| 87 | Life of Brian (1979) - Apr 09, 2010 |
| 85 | Shaun of the Dead (2004) - Apr 09, 2010 |
| 50 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Apr 09, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |