![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kalzaar | |
![]() |
Movie Buff - 312 Films Ranked
Member Since: Aug 4, 2008
Location: Austria
|

| 92 | Flushed Away (2006) - Aug 04, 2008 |
| 75 | Dumbo (1941) - Aug 04, 2008 |
| 85 | Animal Farm (1999) - Aug 04, 2008 |
| 93 | Over the Hedge (2006) - Aug 04, 2008 |
| 87 | Ice Age: The Meltdown (2006) - Aug 04, 2008 |
| 87 | Toy Story (1995) - Aug 04, 2008 |
| 93 | Shark Tale (2004) - Aug 04, 2008 |
| 95 | Kung Fu Panda (2008) - Aug 04, 2008 |
| 87 | Just Visiting (2001) - Aug 04, 2008 |
| 100 | The NeverEnding Story II: The Next Chapter (1990) - Aug 04, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |