![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kamicaze5 | |
![]() |
Movie Buff - 103 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: USA
|

| 90 | The Prestige (2006) - Sep 21, 2010 |
| 80 | National Treasure: Book of Secrets (2007) - Sep 21, 2010 |
| 95 | The Bourne Identity (2002) - Sep 21, 2010 |
| 75 | Napoleon Dynamite (2004) - Sep 21, 2010 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Sep 21, 2010 |
| 85 | Batman Begins (2005) - Sep 21, 2010 |
| 80 | Cool Runnings (1993) - Sep 21, 2010 |
| 80 | Sherlock Holmes (2009) - Sep 21, 2010 |
| 75 | The Matrix Reloaded (2003) - Sep 21, 2010 |
| 90 | Little Miss Sunshine (2006) - Sep 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |