Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kamikitten
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Dec 28, 2007
Location: Cracow, Poland
Recent Rankings
75 Ghost Rider (2007) - Dec 28, 2007
55 Transformers (2007) - Dec 28, 2007
40 Disturbia (2007) - Dec 28, 2007
85 Hot Fuzz (2007) - Dec 28, 2007
85 I Think I Love My Wife (2007) - Dec 28, 2007
85 Knocked Up (2007) - Dec 28, 2007
70 License to Wed (2007) - Dec 28, 2007
65 Smokin' Aces (2007) - Dec 28, 2007
90 Stranger Than Fiction (2006) - Dec 28, 2007
70 Friends with Money (2006) - Dec 28, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kamikitten. Why not go rank more films, then come back and check it out again?