Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kamiox
Movie Buff - 139 Films Ranked
Member Since: Feb 2, 2010
Location: Poland
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
83 Valkyrie (2008) - Mar 17, 2010
83 The Dark House (2009) - Mar 03, 2010
83 Poranek kojota (2001) - Mar 02, 2010
84 Wesele (2004) - Mar 02, 2010
84 Day of the Wacko (2002) - Mar 02, 2010
84 Beverly Hills Cop (1984) - Mar 02, 2010
85 Enemy at the Gates (2001) - Mar 02, 2010
80 Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Mar 02, 2010
83 The Transporter 2 (2005) - Mar 02, 2010
75 The Flintstones (1994) - Mar 02, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kamiox. Why not go rank more films, then come back and check it out again?