![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kamiya165 | |
![]() |
Flick Fan - 47 Films Ranked
Member Since: Jul 16, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Aladdin (1992) - Jul 16, 2009 |
| 78 | 101 Dalmatians (1961) - Jul 16, 2009 |
| 75 | Beauty and the Beast (1991) - Jul 16, 2009 |
| 75 | Finding Nemo (2003) - Jul 16, 2009 |
| 75 | Gladiator (2000) - Jul 16, 2009 |
| 76 | Hercules (1997) - Jul 16, 2009 |
| 83 | I, Robot (2004) - Jul 16, 2009 |
| 74 | The Lion King (1994) - Jul 16, 2009 |
| 79 | The Little Mermaid (1989) - Jul 16, 2009 |
| 86 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jul 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |