kampus

kampus
Movie Buff - 114 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2009
Location: Tarnowskie Góry, Poland, Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Same Shit Different Day

more Recent Ratings

85 13% The Day the Earth Stood Still (2008) - Rated 13 Dec 2009
90 44% The Lion King (1994) - Rated 13 Dec 2009
90 44% Sideways (2004) - Rated 13 Dec 2009
90 44% Enemy at the Gates (2001) - Rated 13 Dec 2009
90 44% Ice Age (2002) - Rated 13 Dec 2009
90 44% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 13 Dec 2009
75 3% 8 Mile (2002) - Rated 13 Dec 2009
95 82% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 13 Dec 2009
90 44% The Fugitive (1993) - Rated 13 Dec 2009
90 44% The Damned United (2009) - Rated 12 Dec 2009