![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kanchan123 | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Apr 1, 2006
|
|
Message Sent!
| |

| 25 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004) - Aug 13, 2007 |
| 25 | Around the World in 80 Days (2004) - Aug 13, 2007 |
| 88 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Barbershop 2: Back in Business (2004) - Aug 13, 2007 |
| 86 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Bridget Jones's Diary (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Bruce Almighty (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 13, 2007 |
| 6 | Cold Creek Manor (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |