![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kane | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Aug 13, 2009
Location: Australia
|

| 85 | Full Metal Jacket (1987) - Aug 13, 2009 |
| 90 | Zoolander (2001) - Aug 13, 2009 |
| 80 | Pulp Fiction (1994) - Aug 13, 2009 |
| 80 | Sin City (2005) - Aug 13, 2009 |
| 90 | Fight Club (1999) - Aug 13, 2009 |
| 60 | The Green Mile (1999) - Aug 13, 2009 |
| 65 | Meet the Fockers (2004) - Aug 13, 2009 |
| 75 | The Bourne Supremacy (2004) - Aug 13, 2009 |
| 40 | School of Rock (2003) - Aug 13, 2009 |
| 50 | Troy (2004) - Aug 13, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |