![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kangadoodoo | |
![]() |
Criticker Zealot - 8302 Films Ranked
Member Since: Apr 12, 2006
Location: USA
Age: 25
Gender: Male
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 90 | Take Shelter (2011) - Jan 29, 2012 |
| 50 | The Rum Diary (2011) - Jan 29, 2012 |
| 55 | California Dreamin' (Nesfarsit) (2007) - Jan 25, 2012 |
| 60 | Blood In, Blood Out: Bound by Honor (1993) - Jan 25, 2012 |
| 50 | Shelter (2007) - Jan 23, 2012 |
| 45 | A Very Harold & Kumar 3D Christmas (2011) - Jan 23, 2012 |
| 90 | The Artist (2011) - Jan 20, 2012 |
| 65 | The Love Parade (1929) - Jan 20, 2012 |
| 85 | The Descendants (2011) - Jan 18, 2012 |
| 55 | The Devil's Double (2011) - Jan 18, 2012 |
| Actors | |
| Directors | |
| Writers | Woody Allen Quentin Tarantino Charlie Kaufman |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |