kanigsson

kanigsson
Movie Buff - 148 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2008
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 3% I, Robot (2004) - Rated 24 Aug 2008
30 3% The Butterfly Effect (2004) - Rated 24 Aug 2008
30 3% Ocean's Twelve (2004) - Rated 24 Aug 2008
90 66% Black Hawk Down (2001) - Rated 24 Aug 2008
40 8% Super Size Me (2004) - Rated 24 Aug 2008
40 8% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 24 Aug 2008
80 35% Speed (1994) - Rated 24 Aug 2008
60 16% Seven Years in Tibet (1997) - Rated 24 Aug 2008
60 16% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 24 Aug 2008
90 66% Minority Report (2002) - Rated 24 Aug 2008