kankerlul

kankerlul
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 23 Sep 2012
Location: utrecht, Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 60% The Fighter (2010) - Rated 23 Sep 2012
87 50% Warrior (2011) - Rated 23 Sep 2012
85 36% Wedding Crashers (2005) - Rated 23 Sep 2012
80 21% Friends with Benefits (2011) - Rated 23 Sep 2012
85 36% The Butterfly Effect (2004) - Rated 23 Sep 2012
92 78% The Usual Suspects (1995) - Rated 23 Sep 2012
90 71% The Help (2011) - Rated 23 Sep 2012
88 60% Superbad (2007) - Rated 23 Sep 2012
85 36% Project X (2012) - Rated 23 Sep 2012
80 21% Ocean's Eleven (2001) - Rated 23 Sep 2012