![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kannc6 | |
![]() |
Movie Buff - 387 Films Ranked
Member Since: May 4, 2006
Location: USA
|

| 85 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - May 19, 2008 |
| 25 | The Karate Kid, Part II (1986) - May 19, 2008 |
| 64 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Agent Cody Banks (2003) - Aug 13, 2007 |
| 11 | Agent Cody Banks 2: Destination London (2004) - Aug 13, 2007 |
| 44 | The Alamo (2004) - Aug 13, 2007 |
| 76 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 75 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 41 | The American President (1995) - Aug 13, 2007 |
| 50 | America's Sweethearts (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |