![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kantfail | |
![]() |
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Jan 10, 2012
|

| 85 | American History X (1998) - Jan 12, 2012 |
| 90 | American Psycho (2000) - Jan 11, 2012 |
| 70 | Next (2007) - Jan 11, 2012 |
| 85 | Donnie Darko (2001) - Jan 11, 2012 |
| 80 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jan 11, 2012 |
| 90 | Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) - Jan 11, 2012 |
| 90 | Natural Born Killers (1994) - Jan 11, 2012 |
| 90 | Cube (1997) - Jan 11, 2012 |
| 85 | Juno (2007) - Jan 11, 2012 |
| 90 | Dark City (1998) - Jan 11, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |