![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kanus | |
![]() |
Flick Fan - 80 Films Ranked
Member Since: Mar 6, 2009
Location: UK
|

| 99 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Mar 06, 2009 |
| 88 | Next (2007) - Mar 06, 2009 |
| 70 | Mission to Mars (2000) - Mar 06, 2009 |
| 98 | The Day After Tomorrow (2004) - Mar 06, 2009 |
| 80 | Deep Impact (1998) - Mar 06, 2009 |
| 77 | War of the Worlds (2005) - Mar 06, 2009 |
| 90 | Back to the Future (1985) - Mar 06, 2009 |
| 80 | The Island (2005) - Mar 06, 2009 |
| 95 | Memento (2001) - Mar 06, 2009 |
| 85 | The Bourne Supremacy (2004) - Mar 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |