kapinakapina

kapinakapina
Movie Buff - 255 Film Ratings
Member Since: 28 Feb 2007
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 88% Casino Royale (2006) - Rated 02 Mar 2007
33 16% Night at the Museum (2006) - Rated 02 Mar 2007
71 75% The Meaning of Life (1983) - Rated 28 Feb 2007
83 95% Vertigo (1958) - Rated 28 Feb 2007
72 76% Clerks II (2006) - Rated 28 Feb 2007
61 60% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 28 Feb 2007
57 47% The Aviator (2004) - Rated 28 Feb 2007
77 85% Back to the Future Part II (1989) - Rated 28 Feb 2007
59 52% Lost in Translation (2003) - Rated 28 Feb 2007
81 94% The Killer (1989) - Rated 28 Feb 2007