![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kapitzke7 | |
![]() |
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Apr 4, 2011
Location: Germany
|

| 90 | Adam's Apples (2005) - May 05, 2011 |
| 81 | Léon: The Professional (1994) - May 01, 2011 |
| 76 | Beautiful Girls (1996) - May 01, 2011 |
| 72 | Wall Street: Money Never Sleeps (2010) - May 01, 2011 |
| 84 | Wall Street (1987) - May 01, 2011 |
| 76 | Other People's Money (1991) - May 01, 2011 |
| 92 | Heat (1995) - May 01, 2011 |
| 88 | The Name of the Rose (1986) - May 01, 2011 |
| 86 | High Fidelity (2000) - May 01, 2011 |
| 84 | Bienvenue chez les Ch'tis (2008) - May 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |