Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kaplan
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Dec 13, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
90 Spider-Man 2 (2004) - Dec 15, 2009
77 The Prestige (2006) - Dec 15, 2009
42 Get Smart (2008) - Dec 15, 2009
51 Ocean's Thirteen (2007) - Dec 15, 2009
0 Requiem for a Dream (2000) - Dec 15, 2009
Mini-Review: the worst film ever made.
10 Daredevil (2003) - Dec 15, 2009
67 Gone in 60 Seconds (2000) - Dec 15, 2009
20 The Pacifier (2005) - Dec 15, 2009
99 Sherman's March (1986) - Dec 15, 2009
95 Magnolia (1999) - Dec 15, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kaplan. Why not go rank more films, then come back and check it out again?