![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
karantinos | |
![]() |
Film Freak - 683 Films Ranked
Member Since: May 16, 2011
Location: Athens, Greece, Greece
|

| 80 | Chungking Express (1994) - Mar 25, 2012 |
| 93 | Drive (2011) - Mar 25, 2012 |
| 88 | Blue Valentine (2010) - Feb 02, 2012 |
| 60 | Fast Five (2011) - Aug 06, 2011 |
| 80 | Sherrybaby (2006) - Aug 06, 2011 |
| 85 | Four Heads Better Than One (1898) - Aug 06, 2011 |
| 70 | Mr. Arkadin (1955) - Aug 06, 2011 |
| 88 | The Third Man (1949) - Aug 06, 2011 |
| 50 | Hotel Rwanda (2004) - Aug 06, 2011 |
| 80 | Escape from New York (1981) - Aug 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |