Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
karen713
Movie Buff - 297 Films Ranked
Member Since: Feb 5, 2010
Location: USA
Recent Rankings
100 The American President (1995) - Feb 05, 2010
Mini-Review: My all-time favorite movie!
75 The Poseidon Adventure (2005) - Feb 05, 2010
25 The Usual Suspects (1995) - Feb 05, 2010
80 Love Actually (2003) - Feb 05, 2010
95 Crash (2005) - Feb 05, 2010
80 City Slickers (1991) - Feb 05, 2010
75 G.I. Jane (1997) - Feb 05, 2010
80 The Philadelphia Story (1940) - Feb 05, 2010
95 The Lion King (1994) - Feb 05, 2010
85 Flirting with Disaster (1996) - Feb 05, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with karen713. Why not go rank more films, then come back and check it out again?