Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
karga
Movie Buff - 195 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2010
Location: vancouver, B.C, Canada
Bio: someone
Recent Rankings
100 Hook (1991) - Jul 18, 2010
100 George of the Jungle (1997) - Jul 18, 2010
80 Maid in Manhattan (2002) - Jul 18, 2010
100 Dumb and Dumber (1994) - Jul 18, 2010
70 Secretary (2002) - Jul 18, 2010
100 Slumdog Millionaire (2008) - Jul 18, 2010
100 Mad Max (1979) - Jul 18, 2010
100 Kung Fu Hustle (2004) - Jul 18, 2010
100 Top Gun (1986) - Jul 18, 2010
100 American Pie (1999) - Jul 18, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with karga. Why not go rank more films, then come back and check it out again?