![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
karisdg | |
![]() |
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: Jul 10, 2011
Location: Deer Park, Wisconsin/Polk, USA
|

| 95 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Jul 15, 2011 |
| 90 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Jul 15, 2011 |
| 100 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Jul 15, 2011 |
| 100 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Jul 15, 2011 |
| 100 | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Jul 15, 2011 |
| 100 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) - Jul 15, 2011 |
| 100 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Jul 15, 2011 |
| 85 | Superbad (2007) - Jul 15, 2011 |
| 90 | Coraline (2009) - Jul 14, 2011 |
| 80 | Zoolander (2001) - Jul 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |