karkas

karkas
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2009
Location: Phoenix, AZ, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 83% Memento (2001) - Rated 18 Aug 2009
70 11% Collateral (2004) - Rated 18 Aug 2009
100 83% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 18 Aug 2009
100 83% The Count of Monte Cristo (2002) - Rated 18 Aug 2009
100 83% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 18 Aug 2009
100 83% Schindler's List (1993) - Rated 18 Aug 2009
100 83% Snatch (2000) - Rated 18 Aug 2009
100 83% The Terminator (1984) - Rated 18 Aug 2009
95 59% X2: X-Men United (2003) - Rated 18 Aug 2009
85 35% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 18 Aug 2009