![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
karkde | |
![]() |
Movie Buff - 116 Films Ranked
Member Since: Aug 4, 2009
|

| 60 | Club Dread (2004) - Apr 11, 2011 |
| 45 | Hide and Seek (2005) - Apr 11, 2011 |
| 75 | Ringu (1998) - Apr 11, 2011 |
| 65 | The Frighteners (1996) - Apr 11, 2011 |
| 60 | The Cable Guy (1996) - Apr 11, 2011 |
| 55 | Scary Movie 2 (2001) - Apr 11, 2011 |
| 60 | Night of the Living Dead (1968) - Apr 11, 2011 |
| 60 | Scream (1996) - Apr 11, 2011 |
| 50 | Resident Evil (2002) - Apr 11, 2011 |
| 70 | Bad Taste (1987) - Apr 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |