![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
karlaA | |
![]() |
Flick Fan - 72 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2009
Location: USA
|

| 90 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Sep 25, 2009 |
| 90 | Children of Men (2006) - Sep 25, 2009 |
| 95 | Away We Go (2009) - Sep 25, 2009 |
| 95 | (500) Days of Summer (2009) - Sep 25, 2009 |
| 95 | Empire Records (1995) - Sep 18, 2009 |
| 95 | Amélie (2001) - Sep 18, 2009 |
| 65 | 13 Going on 30 (2004) - Sep 13, 2009 |
| 95 | Y Tu Mamá También (2001) - Sep 13, 2009 |
| 75 | In & Out (1997) - Sep 06, 2009 |
| 70 | Failure to Launch (2006) - Sep 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |