![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
karlaanne | |
![]() |
Film Freak - 604 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2008
Location: raleigh, nc, USA
|

| 90 | The Notebook (2004) - Feb 29, 2008 |
| 95 | Mean Girls (2004) - Feb 29, 2008 |
| 70 | Planet of the Apes (2001) - Feb 29, 2008 |
| 75 | Road Trip (2000) - Feb 29, 2008 |
| 80 | Sweet Home Alabama (2002) - Feb 29, 2008 |
| 85 | Gods and Monsters (1998) - Feb 29, 2008 |
| 90 | Vacation (1983) - Feb 29, 2008 |
| 100 | The Jerk (1979) - Feb 29, 2008 |
| 85 | Stripes (1981) - Feb 29, 2008 |
| 80 | Cheaper by the Dozen (2003) - Feb 29, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |