Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
karley
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Feb 8, 2009
Location: Canada
Bio: i
Recent Rankings
85 Finding Nemo (2003) - Feb 09, 2009
Mini-Review: Pixar makes me smile.
80 Catch Me If You Can (2002) - Feb 09, 2009
Mini-Review: Love this story, great stuff.
75 8 Mile (2002) - Feb 09, 2009
Mini-Review: Okay so it's Eminem acting and crappy Britney Murphey... but surprisingly it doesn't suck THAT bad!
60 Collateral (2004) - Feb 09, 2009
Mini-Review: O.K.
90 Pulp Fiction (1994) - Feb 09, 2009
Mini-Review: Tarantino does no wrong in my books.
90 Donnie Darko (2001) - Feb 09, 2009
Mini-Review: In my top 10 favorites ever.
70 The Goonies (1985) - Feb 09, 2009
Mini-Review: 80's classic.
88 Pan's Labyrinth (2006) - Feb 09, 2009
Mini-Review: Awesome movie.
90 The Royal Tenenbaums (2001) - Feb 08, 2009
Mini-Review: Love all Wes Anderson films.
65 My Big Fat Greek Wedding (2002) - Feb 08, 2009
Mini-Review: It was okay the first time... just dont ever do it again.
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with karley. Why not go rank more films, then come back and check it out again?