karleybarley

karleybarley
Cinema Addict - 1018 Film Ratings
Member Since: 26 May 2011
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 71% 127 Hours (2010) - Rated 11 Aug 2011
80 50% The Slammin' Salmon (2009) - Rated 11 Aug 2011
70 20% Midgets Vs. Mascots (2009) - Rated 11 Aug 2011
65 12% Insidious (2010) - Rated 11 Aug 2011
80 50% Source Code (2011) - Rated 11 Aug 2011
60 6% Your Highness (2011) - Rated 11 Aug 2011
90 90% The Fighter (2010) - Rated 14 Jun 2011
70 20% Good Luck Chuck (2007) - Rated 28 May 2011
80 50% Nanny McPhee (2006) - Rated 27 May 2011
80 50% Grumpy Old Men (1993) - Rated 27 May 2011