![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
karol | |
![]() |
Movie Buff - 180 Films Ranked
Member Since: Aug 7, 2011
Location: Toronto, Ontario, Canada
|

| 100 | Midnight in Paris (2011) - Aug 07, 2011 |
| 100 | The Invention of Lying (2009) - Aug 07, 2011 |
| 95 | Moon (2009) - Aug 07, 2011 |
| 95 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Aug 07, 2011 |
| 95 | Dead Man's Shoes (2004) - Aug 07, 2011 |
| 95 | Dazed and Confused (1993) - Aug 07, 2011 |
| 80 | Ice Age (2002) - Aug 07, 2011 |
| 85 | Zombieland (2009) - Aug 07, 2011 |
| 70 | Notting Hill (1999) - Aug 07, 2011 |
| 100 | Idiocracy (2006) - Aug 07, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |