kaste28

kaste28
Movie Buff - 164 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2012
Location: Oklahoma City, OK, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 25% Hitch (2005) - Rated 18 Feb 2012
80 52% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 18 Feb 2012
85 76% Monsters, Inc. (2001) - Rated 18 Feb 2012
85 76% Little Shop of Horrors (1986) - Rated 18 Feb 2012
85 76% U.S. Marshals (1998) - Rated 18 Feb 2012
65 5% Signs (2002) - Rated 18 Feb 2012
70 11% Barton Fink (1991) - Rated 18 Feb 2012
90 91% Contact (1997) - Rated 18 Feb 2012
70 11% Children of Men (2006) - Rated 18 Feb 2012
60 3% What About Bob? (1991) - Rated 18 Feb 2012