![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kastore | |
![]() |
Movie Buff - 112 Films Ranked
Member Since: Feb 12, 2009
Location: UK
|

| 95 | 12 Monkeys (1995) - Feb 12, 2009 |
| 75 | Scent of a Woman (1992) - Feb 12, 2009 |
| 85 | Phone Booth (2003) - Feb 12, 2009 |
| 85 | Matchstick Men (2003) - Feb 12, 2009 |
| 90 | Trainspotting (1996) - Feb 12, 2009 |
| 85 | The Graduate (1967) - Feb 12, 2009 |
| 80 | Un Chien Andalou (1929) - Feb 12, 2009 |
| 75 | 28 Weeks Later... (2007) - Feb 12, 2009 |
| 50 | Casshern (2004) - Feb 12, 2009 |
| 85 | Be Kind Rewind (2008) - Feb 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |