![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kat | |
![]() |
Movie Buff - 311 Films Ranked
Member Since: Jun 9, 2007
Location: Belgium
|
|
Message Sent!
| |
| 75 | The Game (1997) - Jun 09, 2007 |
| 75 | L.A. Confidential (1997) - Jun 09, 2007 |
| 75 | The Hours (2002) - Jun 09, 2007 |
| 70 | The Blair Witch Project (1999) - Jun 09, 2007 |
| 80 | Beauty and the Beast (1991) - Jun 09, 2007 |
| 55 | Notting Hill (1999) - Jun 09, 2007 |
| 60 | Three Kings (1999) - Jun 09, 2007 |
| 65 | Minority Report (2002) - Jun 09, 2007 |
| 62 | Femme Fatale (2002) - Jun 09, 2007 |
| 60 | Con Air (1997) - Jun 09, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |