![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
katayoon | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2010
Location: Toronto, Canada
|

| 80 | Memento (2001) - Oct 03, 2010 |
| 90 | Closer (2004) - Oct 03, 2010 |
| 95 | Amélie (2001) - Oct 03, 2010 |
| 95 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Oct 03, 2010 |
| 95 | Before Sunrise (2005) - Oct 03, 2010 |
| 90 | Before Sunset (2004) - Oct 03, 2010 |
| 65 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Oct 03, 2010 |
| 50 | Pride & Prejudice (2005) - Oct 03, 2010 |
| 75 | You've Got Mail (1998) - Oct 03, 2010 |
| 55 | Notting Hill (1999) - Oct 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |