Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
katie1708
Movie Buff - 170 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2006
Location: UK
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Big Nothing (2006) - Sep 16, 2007
60 Chasing Amy (1997) - Sep 16, 2007
70 12 Angry Men (1957) - Sep 16, 2007
70 Lucky Number Slevin (2006) - Sep 06, 2007
75 Edward Scissorhands (1990) - Sep 06, 2007
50 Flags of Our Fathers (2006) - Sep 06, 2007
60 The Illusionist (2006) - Sep 06, 2007
Mini-Review: the ending saved a distinctly average film.
70 Blades of Glory (2007) - Sep 06, 2007
95 Requiem for a Dream (2000) - Sep 06, 2007
65 12 Monkeys (1995) - Sep 06, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with katie1708. Why not go rank more films, then come back and check it out again?