Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
katiejane
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Nov 24, 2007
Recent Rankings
73 The Royal Tenenbaums (2001) - Nov 24, 2007
Mini-Review: not really that funny, but very good anyway.
80 Starter for Ten (2006) - Nov 24, 2007
60 Hot Fuzz (2007) - Nov 24, 2007
Mini-Review: SEA MINE
70 Run Fatboy Run (2008) - Nov 24, 2007
Mini-Review: made by dylan moran
55 Knocked Up (2007) - Nov 24, 2007
Mini-Review: good, funny but long. More of a group of lads filming their own lives.
20 Evan Almighty (2007) - Nov 24, 2007
Mini-Review: rubbish, the highlight being his wifes name
75 Rush Hour 3 (2007) - Nov 24, 2007
60 Rat Race (2001) - Nov 24, 2007
60 Transformers (2007) - Nov 24, 2007
Mini-Review: bad at first, but grew on me.
55 Pink Floyd The Wall (1982) - Nov 24, 2007
Mini-Review: weirdddddddd
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with katiejane. Why not go rank more films, then come back and check it out again?