![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
katierik | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Aug 22, 2009
Location: Bermuda
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Happy Gilmore (1996) - Aug 22, 2009 |
| 90 | American Pie (1999) - Aug 22, 2009 |
| 75 | Cast Away (2000) - Aug 22, 2009 |
| 80 | Hook (1991) - Aug 22, 2009 |
| 85 | School of Rock (2003) - Aug 22, 2009 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 22, 2009 |
| 80 | The Constant Gardener (2005) - Aug 22, 2009 |
| 95 | Atonement (2007) - Aug 22, 2009 |
| 90 | The Breakfast Club (1985) - Aug 22, 2009 |
| 85 | Miss Congeniality (2000) - Aug 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |