![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
katja | |
![]() |
Film Freak - 518 Films Ranked
Member Since: Oct 19, 2007
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | On the Waterfront (1954) - Dec 06, 2007 |
| 88 | The Gift (2000) - Dec 06, 2007 |
| 88 | Girl with a Pearl Earring (2003) - Dec 06, 2007 |
| 85 | Cocktail (1988) - Dec 06, 2007 |
| 88 | Total Recall (1990) - Dec 06, 2007 |
| 89 | Driving Miss Daisy (1989) - Dec 06, 2007 |
| 80 | Robots (2005) - Dec 06, 2007 |
| 75 | Minority Report (2002) - Dec 06, 2007 |
| 55 | Strange Days (1995) - Dec 06, 2007 |
| 90 | Fried Green Tomatoes (1991) - Dec 06, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |