Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kawa
Flick Fan - 67 Films Ranked
Member Since: Jan 31, 2010
Location: Poland
Recent Rankings
90 The Terminator (1984) - Jan 31, 2010
82 Angels & Demons (2009) - Jan 31, 2010
80 Kung Fu Panda (2008) - Jan 31, 2010
89 The Game (1997) - Jan 31, 2010
80 Final Destination (2000) - Jan 31, 2010
79 The Shining (1980) - Jan 31, 2010
76 Chicken Run (2000) - Jan 31, 2010
79 The Longest Yard (2005) - Jan 31, 2010
86 Phone Booth (2003) - Jan 31, 2010
79 Man on Fire (2004) - Jan 31, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kawa. Why not go rank more films, then come back and check it out again?