Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kaysblick
Movie Buff - 158 Films Ranked
Member Since: Apr 5, 2011
Location: Canada
Bio: Know a great sci-fi movie? Let me know!
Recent Rankings
90 Shutter Island (2010) - Apr 06, 2011
85 Limitless (2011) - Apr 06, 2011
70 Planet of the Apes (2001) - Apr 06, 2011
85 Spider-Man (2002) - Apr 06, 2011
80 Cargo (2009) - Apr 06, 2011
75 The Black Hole (1979) - Apr 06, 2011
20 Southland Tales (2007) - Apr 06, 2011
95 Cube (1997) - Apr 06, 2011
85 Cube Zero (2004) - Apr 06, 2011
40 Clockstoppers (2002) - Apr 06, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kaysblick. Why not go rank more films, then come back and check it out again?