Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kayzer_soze
Movie Buff - 363 Films Ranked
Member Since: Apr 17, 2011
Location: Turkey
Recent Rankings
65 Just Like Heaven (2005) - May 23, 2012
83 Sleepers (1996) - May 23, 2012
85 Life Is Beautiful (1997) - May 18, 2012
78 Hugo (2011) - May 03, 2012
78 The Other Boleyn Girl (2008) - Apr 24, 2012
84 The Boondock Saints (1999) - Mar 09, 2012
80 120 (2008) - Feb 16, 2012
75 Kisik ateste 15 dakika (2006) - Feb 12, 2012
72 7 kocali Hürmüz (2009) - Feb 12, 2012
78 Devrim arabalari (2008) - Feb 12, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kayzer_soze. Why not go rank more films, then come back and check it out again?