kazmrczk

kazmrczk
Movie Buff - 223 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 36% The Fifth Element (1997) - Rated 10 Jan 2015
67 17% Girl, Interrupted (1999) - Rated 10 Jan 2015
62 9% Inglourious Basterds (2009) - Rated 10 Jan 2015
72 24% What Women Want (2000) - Rated 10 Jan 2015
76 36% Friday (1995) - Rated 10 Jan 2015
68 19% The Longest Yard (2005) - Rated 10 Jan 2015
65 14% Mr. Deeds (2002) - Rated 10 Jan 2015
72 24% Equilibrium (2002) - Rated 10 Jan 2015
72 24% Glengarry Glen Ross (1992) - Rated 10 Jan 2015
74 30% Full Metal Jacket (1987) - Rated 10 Jan 2015