Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kbohnsack
Movie Buff - 282 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Troy (2004) - Aug 13, 2007
60 What Lies Beneath (2000) - Aug 13, 2007
50 Spider-Man 2 (2004) - Aug 13, 2007
75 Boiler Room (2000) - Aug 13, 2007
80 50 First Dates (2004) - Aug 13, 2007
75 Speed (1994) - Aug 13, 2007
80 I, Robot (2004) - Aug 13, 2007
50 Garfield (2004) - Aug 13, 2007
70 Monster-in-Law (2005) - Aug 13, 2007
60 Undisputed (2002) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kbohnsack. Why not go rank more films, then come back and check it out again?