![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kbugella | |
![]() |
Movie Buff - 122 Films Ranked
Member Since: Feb 25, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 79 | Labyrinth (1986) - Oct 07, 2009 |
| 70 | The Graduate (1967) - Oct 07, 2009 |
| 90 | Atonement (2007) - Oct 07, 2009 |
| 78 | Bad Santa (2003) - Oct 07, 2009 |
| 85 | Mr. Brooks (2007) - Oct 07, 2009 |
| 89 | My Girl (1991) - Oct 07, 2009 |
| 80 | Very Bad Things (1998) - Oct 07, 2009 |
| 60 | Underworld: Evolution (2006) - Oct 07, 2009 |
| 79 | The Shining (1980) - Oct 07, 2009 |
| 89 | Edward Scissorhands (1990) - Oct 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |