![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kbusch21 | |
![]() |
Movie Buff - 197 Films Ranked
Member Since: Aug 13, 2006
Location: USA
|

| 89 | V for Vendetta (2006) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Aug 13, 2007 |
| 62 | What Dreams May Come (1998) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Romeo + Juliet (1996) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Leaving Las Vegas (1995) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The Fugitive (1993) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Minority Report (2002) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Hook (1991) - Aug 13, 2007 |
| 67 | Plunkett & Macleane (1999) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Trainspotting (1996) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |