![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kbyrdy | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2010
Location: Oly, WA, USA
|

| 85 | The Usual Suspects (1995) - Aug 26, 2010 |
| 70 | Dumb and Dumber (1994) - Aug 26, 2010 |
| 90 | Inglourious Basterds (2009) - Aug 26, 2010 |
| 90 | Reservoir Dogs (1992) - Aug 26, 2010 |
| 75 | Peter Pan (1953) - Aug 26, 2010 |
| 85 | Rushmore (1998) - Aug 26, 2010 |
| 70 | There's Something About Mary (1998) - Aug 26, 2010 |
| 90 | The English Patient (1996) - Aug 26, 2010 |
| 90 | Casablanca (1942) - Aug 26, 2010 |
| 85 | Snatch (2000) - Aug 26, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |