![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kdargus | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: wallkill, ny, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Twister (1996) - Oct 17, 2007 |
| 85 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Oct 17, 2007 |
| 0 | The Cable Guy (1996) - Oct 17, 2007 |
| 90 | How the Grinch Stole Christmas! (1966) - Oct 17, 2007 |
| 80 | Pocahontas (1995) - Oct 17, 2007 |
| 75 | Finding Nemo (2003) - Oct 17, 2007 |
| 40 | Aeon Flux (2005) - Oct 17, 2007 |
| 40 | The Pacifier (2005) - Oct 17, 2007 |
| 90 | Something's Gotta Give (2003) - Oct 17, 2007 |
| 90 | The Matrix (1999) - Oct 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |