![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kdbond | |
![]() |
Movie Buff - 435 Films Ranked
Member Since: Sep 10, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | 50/50 (2011) - Oct 28, 2011 |
| 88 | Crazy, Stupid, Love (2011) - Aug 19, 2011 |
| 90 | Cars 2 (2011) - Aug 07, 2011 |
| 90 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Aug 07, 2011 |
| 88 | Tangled (2010) - Jan 29, 2011 |
| 85 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) - Dec 10, 2010 |
| 98 | Farscape (1999) - Sep 06, 2010 |
| 87 | Eat Pray Love (2010) - Sep 06, 2010 |
| 90 | Ghost in the Shell: Solid State Society (2006) - Jul 18, 2010 |
| 68 | RoboCop 3 (1993) - Jul 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |